en
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.rezeoweb.cz/www/web_mutace/index.php:45) in /www/doc/www.rezeoweb.cz/www/web_mutace/index.php on line 51
Chata Popcorn | Home

Horská chata Popcorn se nachází v divoké přírodě Krušných hor a nabízí spojení nádherné místní krajiny a precizní architektury.

Okouzlí vás svou útulností a nádherným výhledem na Abertamy. Výjimečné je členění chaty na centrální obytnou část a k ní připojené moduly, ve kterých se nachází 3 ložnice. Každá z nich tak nabízí pocit soukromí. Skrytým klenotem je velká terasa, kde můžete relaxovat po lyžování, sauně nebo cvičení jógy. Velký prostor vybízí ke grilování s přáteli a dětským hrám.

Samostatná venkovní sauna s odpočívárnou

V objektu nejsou povoleni domácí mazlíčci

Parkování v samostatné garáži nebo na pozemku

Horská chata Popcorn

Horská chata Popcorn Chata Popcorn se nachází na Plešivci v Krušných horách, kousek od sjezdovky. Chatu včetně interiérů navrhoval Michal Rouha ze studia Momentura a je vybavena zakázkovým nábytkem. Jedná se o rodinný dům velikosti 4+kk (obývací pokoj, 3 ložnice a 2 koupelny) se samostatnou venkovní saunou a garáží pro 2 auta. Pozemek 740m2, zastavěná plocha obytné části 123m2.
Ubytování je ideální pro 4 dospělé osoby a 2-4 děti.
V létě skvělé místo pro pěší nebo cyklo výlety a houbaření, v zimě parádní lyžování na Plešivci. Chata je vzdálená zhruba 200m od záchytného parkoviště u lanové dráhy.